Udělej si IT kurz a změň kariéru

Naučit se některou ze specializací v IT není nereálné. Neříkáme, že vše půjde snadno. Je samozřejmě potřeba zabrat a osvojit si nové znalosti např. z oblasti testování, programování frontendu v JavaScriptu, backendu v Pythonu nebo datové analytiky.
V čem je IT kurz lepší než vysoká škola programování?
21.5.2024
Potřebuji mít na programování vysokou školu?“ Toto je jedna z nejčastějších otázek nováčků v IT. Na následujících řádcích ti ukážeme, že se i bez výšky můžeš stát kvalitním programátorem.
Proč si udělat IT rekvalifikaci a jak ideálně začít?
19.5.2024
Máš své současné práce po krk a cítíš, že nastal čas na změnu? Nebo ti prostě jen nesedl vystudovaný obor? Trn z paty by ti mohla vytrhnout rekvalifikace do IT, například v v podobě IT kurzu. Přečti si, proč se touto cestou vydat a jak ideálně postupovat.
Vojtěch Beneš: Kurz JavaScript Frontend Developer mě popostrčil zpátky k IT
15.3.2024
Když člověk s něčím sekne, neznamená to, že se k tomu nevrátí. S IT jsem měl z dřívějška již částečné zkušenosti. Chtěl jsem se v něm ale vydat trochu jiným směrem, proto padla volba na kurz JavaScript Frontend Developer od Coders Lab.
7 chyb studentů IT kurzů, kteří nakonec nezačnou pracovat v IT
9.11.2023
„Udělal jsem si IT kurz, ale ani po měsících hledání nemohu najít práci v IT.“ I taková slova slýcháme od studentů různých IT kurzů, případně od samouků. V Coders Lab říkáme, že dobře připravený junior sežene práci v IT do 3 měsíců. Je náhoda, že se jim nedaří získat vysněný a skvěle placený IT job? Na to ti dáme odpověď níže v článku.
Dá se naučit programování on-line?
19.4.2023
Vyučujeme programování ve virtuální třídě online. Výuka má živého lektora a mentora. Studuj odkudkoliv.
Mohu se naučit programovat úplně od nuly?
12.4.2023
Stejně jako cizí jazyky je i programování může být pro každého! Co s tím mají společného cizí jazyky? Jaké vlastnosti mohou naznačovat, že studium programování bude právě pro tebe skvělou volbou?
5 nejčastějších mýtů o výuce programování
5.4.2023
Kdo se může nebo nemůže stát programátorem? Existuje mnoho mýtů a polopravd a ne všechny se zakládají na skutečnosti. Dokazují nám to každý den naši absolventi, kterých je již více než 12 000! Jsou pro nás důkazem toho, že všechno jde, když se chce. Rozhodli jsme se vyvrátit nejčastější mylná přesvědčení o oboru IT.

Aktuálně otevřené kurzy

Vyber si kurz a termín, který ti vyhovuje.
Přehled otevřených kurzů

Další témata z IT oboru

Svět IT je rozmanitý a velmi obsáhlý. Je proto důležité zaměřit se z počátku na to podstatné. Přinášíme výběr toho nejdůležitějšího, co tě v IT může potkat, nebo na co se nás zájemci o kurzy často ptají.
Nevíš jistě, který kurz je pro tebe ten pravý?
Máš pochybnosti? Udělej si test tvých silných stránek a zjisti, která cesta je pro tebe nejlepší.