Frontend Developerka Veronika Paulíková: V Coders Lab od vás po kurzu nedají ruce pryč
18.5.2024
Protože jsem máma malého dítěte, záleží mi na pracovní svobodě a flexibilitě. IT kurzy jsem sice zkoušela už dřív, ale nebylo to ono, většinou šlo jen o získání certifikátu. Až v Coders Lab se mi opravdu věnovali.
4 věci, které musíš vědět o objektově orientovaném programování (OOP)
18.3.2024
Chceš být jednou profi programátorem? Tím pádem se na kariérní cestě potkáš s tzv. objektovým programováním. Prozradíme ti, proč je důležité mu věnovat pozornost, v čem je nenahraditelné nebo ve kterých jazycích se používá.
Vojtěch Beneš: Kurz JavaScript Frontend Developer mě popostrčil zpátky k IT
15.3.2024
Když člověk s něčím sekne, neznamená to, že se k tomu nevrátí. S IT jsem měl z dřívějška již částečné zkušenosti. Chtěl jsem se v něm ale vydat trochu jiným směrem, proto padla volba na kurz JavaScript Frontend Developer od Coders Lab.
Kolik peněz berou IT specialisté v roce 2024?
1.1.2024
IT specialisté jsou na trhu práce dlouhodobě cenným zbožím, nejinak tomu je na začátku roku 2024. Jak si vedou v porovnání s obchodníky, administrativním pracovníky nebo marketingovými specialisty?
Srovnání: jaký je rozdíl mezi frontend a backend developerem?
12.12.2023
Frontend, nebo backend? To je, oč tu běží. Pokud uvažuješ, že se naučíš programovat, čeká tě na začátku rozhodnutí, zda se stát frontend developerem, nebo backend developerem. V čem se náplň těchto dvou profesí liší?
Top náměty na projekt do portfolia frontend developera v roce 2023
17.7.2023
Tvoje osobní online portfolio může kompenzovat nedostatek praxe na reálných projektech. Pokud za sebou nemáš projekty pro zaměstnavatele, pomůžeš si tím, že zpracuješ jeden nebo více projektů jen tak “do šuplíku”.
Nejzajímavější dotazy o JavaSriptu a knihovně React
15.7.2023
Odpovědi na nejzajímavější otázky zájemců o programování frontendu webových a mobilnách aplikací v JavaScriptu a Reactu.
10 důvodů proč se stát vývojářem front-endu
6.7.2023
Shrnuli jsme ty nejdůležitější důvody, proč se pustit do vývoje front-endu a rozhodně nejde jen o flexibilitu a ohodnocení. Tato kariéra má co nabídnout a do budoucna bude poptávka pro front-end vývojářích dále růst.
Jak si vybrat programovací jazyk?
26.4.2023
Jak si vybrat ten správný programovací jazyk, když s dobrodružstvím v IT teprve začínáš? Připravili jsme ti základní informace o nejoblíbenějších programovacích jazycích a doufáme, že ti výběr usnadníme.
Jak dlouho trvá naučit se programovat?
22.4.2023
Zajímá tě, kolik času budeš muset strávit učením programování, abys mohl/a začít pracovat v oboru jako junior? Chceš vědět, jak učení programování skutečně vypadá? Vše se dozvíš v tomto článku.

Aktuálně otevřené kurzy

Vyber si kurz a termín, který ti vyhovuje.
Přehled otevřených kurzů

Další témata z IT oboru

Svět IT je rozmanitý a velmi obsáhlý. Je proto důležité zaměřit se z počátku na to podstatné. Přinášíme výběr toho nejdůležitějšího, co tě v IT může potkat, nebo na co se nás zájemci o kurzy často ptají.
Nevíš jistě, který kurz je pro tebe ten pravý?
Máš pochybnosti? Udělej si test tvých silných stránek a zjisti, která cesta je pro tebe nejlepší.