Tvoje osobní portfolio je tvoje vizitka

Dobře udělané osobní portfolio otevírá dveře do dobrých firem. Cílem online portfolia je ukázat nejen to co umíš, ale také že to umíš náležitě odprezentovat. Portfolio tedy vypovídá o tvých znalostech a i o tom jak k novému oboru přistupuješ. Nepodceň tedy přípravu.
Top náměty na projekt do portfolia frontend developera v roce 2023
17.7.2023
Tvoje osobní online portfolio může kompenzovat nedostatek praxe na reálných projektech. Pokud za sebou nemáš projekty pro zaměstnavatele, pomůžeš si tím, že zpracuješ jeden nebo více projektů jen tak “do šuplíku”.
10 věcí, které musíš mít ve svém online portfoliu
10.5.2023
Lámeš si hlavu nad tím, co všechno bys mohl/a zařadit do svého portfolia testera nebo vývojáře? V tomto článku najdeš inspiraci na nejdůležitější témata a informace, která by v tvém portfoliu rozhodně neměla chybět.
6 důvodů, proč mít osobní portfolio online
3.5.2023
Nejdůležitější důvody proč mít osobní portflio publikované online, pokud máš za sebou kurz programování a hledáš práci v IT.
První práce v IT a jak jí najít?
29.3.2023
Odvětví IT láká stále více nových uchazečů na vysoké platy, výhodné pracovní podmínky a možnost rychlého růstu. Mnoho lidí proto uvažuje o radikální změně své kariéry a vstupu do světa IT, který v dnešní době nabízí velké možnosti rozvoje. Láká nová profesní buducnost i tebe?
Jak se stát programátorem, průvodce pro začátečníky
10.3.2023
Už jsi se rozhodl/a, že budeš programátorem, a... co teď? Kde bys měl/a začít? Jak si naplánovat kariérní cestu v IT oboru? Proč bys u tohoto rozhodnutí měl/a zůstat? Pokusíme se odpovědět na všechny tvé otázky.

Aktuálně otevřené kurzy

Vyber si kurz a termín, který ti vyhovuje.
Přehled otevřených kurzů

Další témata z IT oboru

Svět IT je rozmanitý a velmi obsáhlý. Je proto důležité zaměřit se z počátku na to podstatné. Přinášíme výběr toho nejdůležitějšího, co tě v IT může potkat, nebo na co se nás zájemci o kurzy často ptají.
Nevíš jistě, který kurz je pro tebe ten pravý?
Máš pochybnosti? Udělej si test tvých silných stránek a zjisti, která cesta je pro tebe nejlepší.