Poznejte naše studenty

Naši studenti mají za sebou různé zkušenosti z jiných oborů a díky tomu, že naše kurzy jsou převážně distanční, pochází z různých regionů České Republiky a Slovenska.
Atraktivní mix zkušeností

Řada našich absolventů má za sebou již působení na různých, často i seniorních pozicích v administrativě, financích, logistice nebo jiných oborech. Rozšířením o IT specializaci často získali velmi zajímavý soubor znalostí a know how. Budete příjemně překvapeni.

Nadšení a motivace

Kurzy v Coders Lab jsou intenzivní a náročné. Studenti, kteří úspěšně dokončili náš kurz projevili velkou dávku úsilí a motivace nezbytné ke zvládnutí celé odbornosti a těší se na první projekty a další vzdělávání a rozvoj.

Připraveni na konkrétní specializaci

Naše kurzy jsou zaměřené vždy na jednu konkrétní pozici a tvoří ucelený soubor znalostí, nezbytný pro úspěšný start v juniorní pozici a jsou zakončené zkouškou, či osobním projektem. Naši absolventi jsou připraveni začít pracovat na vašich reálných projektech.

Kontaktujte nás

Partnerství s Coders Lab

Nabíráte průběžně IT specialisty? Akademií Coders Lab prochází každý rok stovky studentů. Staňte se naším partnerem a buďte přímo u zdroje.
Speed dating online

Poznejte naše studenty při zrychleném seznamování online, které pravidelně pořádáme. Představíte vaši firmu a setkáte se s každým absolventem. Za krátkou dobu si tak uděláte představu o tom, s kterými studenty byste chtěli mít regulérní pohovor.

Vyhledání kandidátů na míru

Máte-li konkrétní požadavky, nebo pokud hledáte speciální kombinaci dovedností, či jazykové vybavenosti, pošlete nám své požadavky. Doporučíme vám nejvhodnější kandidáty z řad našich absolventů.

Stáž ve vaší firmě

Pro nováčky v IT může být nejobtížnějším krokem právě získání prvních zkušeností, projektů a referencí. Stáž v je skvělý způsob jak se zapojit do reálného firemního života. Naši absolventi mají příležitost ukázat co v nich je. Šikovného stážistu si určitě rádi necháte v týmu.

Zapojte se do výuky

Máte-li v týmu zkušeného seniora, který má navíc chuť vzdělávat a umí srozumitelně vysvětlit i složité věci, může se u nás zapojit do výuky. Naši studenti uvítají další informace z praktického světa IT, rozšíří si obzory a vy se zároveň seznámíte s celou třídou.

Staňte se našimi partnery
Hledáte šikovné juniory?
Staňte se naším partnerem a využívejte všech výhod partnerského programu, např. speed dating, přístup k CV studentů či participaci na našem programu.

Vzdělávání pro vaši firmu

Připravíme vám vzdělávací program na míru podle vašich aktuálních potřeb.
Rekvalifikace (Reskilling)

Máte dobrý tým, na který se můžete spolehnout, ale víte, že vaše firma potřebuje změnu? Dejte svým kolegům šanci osvojit si další kompetence. Naučíme je novou profesi během několika týdnů. Můžete si vybrat:

 • programátor
 • manuální tester
 • datový analytik
Zvyšování kvalifikace (Upskilling)

Postarejte se o rozvoj svých zaměstnanců a zvyšujte jejich kompetence. Během několika týdnů váš tým získá dovednosti, které mu chyběly. V naší nabídce najdete následující kurzy:

 • Back-end development (Python, JavaScript, Java)
 • Front-end development (JavaScript, React, Redux)
 • Manuální testování, s certifikátem ISTQB a automatické testování
Reorganizace (Outplacement)

Plánujete reorganizaci nebo jste nuceni propustit část svého týmu? Zajistíme vašim zaměstnancům novou práci a dobrý start do budoucna. Nabízíme:

 • Školení na míru
 • Materiály vytvořené na základě 10 let zkušeností s výukou
 • Přípravu na zahájení práce v oboru IT
Nábor pomocí školení (Educate & Employ)

Potřebujete zaměstnance se specifickými znalostmi a dovednostmi? Pomůžeme vám je najít. A navíc je vyškolíme podle vašich požadavků. V rámci tohoto projektu nabízíme:

 • Marketingovou kampaň zaměřenou na obsazení vašeho projektu a předběžný výběr kandidátů (talentový test)
 • Školení kandidátů podle vašich podrobných pokynů, vyhodnocení pokroku a doporučení nejlepších absolventů
Talent Management

Mnoho vašich zaměstnanců ocení, pokud je podpoříte v možnosti dalšího růstu i budování kariéry. Rozvíjejte jejich potenciál a podporujte je v dosahování jejich osobních ambicí. Podporou vzdělávání zvyšujete schopnosti jednotlivců i možnosti celého týmu. Jde také o skvělý benefit s trvalým efektem, který vaši kolegové ocení.

Nabízíme specializovaná školení a atraktivní vzdělávací programy pro získání odbornosti v oblasti softwarového vývoje, analytiky a testování.

IT workshopy

Stačí krátké a praktické školení, aby vaši zaměstnanci získali praktické dovednosti a přehled v IT!
Datové workshopy

Vytvořte tým s nejlepšími analytickými dovednostmi! Během několika dní zasvětíme vaše kolegy do tajů analýzy dat. Můžete si vybrat ze školení na témata jako např:

 • Základy datové analýzy
 • Analýza dat v Pythonu
 • SQL a analýza dat
 • Vizualizace dat
Workshopy softwarového vývoje

Známe celou řadu technologií a disponujeme sítí lektorů. Rádi vaše zaměstnance uvedeme do světa programování. Můžete si vybrat mezi workshopy v následujících oblastech:

 • HTML / CSS
 • JavaScript
 • React
 • Docker
Workshopy testování software

Kurzy zaměřené na testování software pořádáme nejčastěji. Vyškolíme vám testery, či naučíme současné testery automatizaci.

 • ISTQB a základy testování
 • Manuální testování
 • Automatizace testování

Případové studie

Spolupracujeme s celou řadou malých a středních firem i mezinárodních korporací. Takto mohou vypadat personální a vzdělávací projekty i pro vaši firmu.
Upskilling pro Havas Media Group

Havas Media Group, mezinárodní reklamní agentura a specialista na komunikaci a PR, se na nás obrátila s potřebou zavést do svých týmů základní znalosti programování.

Cílovou skupinou byli specialisté a manažeři zabývající se do té doby on-line marketingem. Díky našim workshopům mnozí marketéři úspěšně pronikli do tajů programování.

Reskilling pro Amazon

Pro společnost Amazon jsme v rámci projektu ‚Career Choice – Bet on Your Development‘ připravili školení v oblasti programování a manuálního testování. Zúčastnili se ho zaměstnanci, které chtěla firma ocenit a zároveň je motivovat k dalšímu rozvoji. Společnost Amazon uhradila týmu významnou část nákladů na školení.

Educate & Employ pro Amelco

Společnost Amelco, světový lídr v oblasti vývoje softwaru pro provozovatele sportovního sázení, potřebovala obsadit 12 pozic vývojáře Java.

Na základě požadavků společnosti Amelco jsme realizovali projekt kombinující nábor se školením. Výsledkem bylo získání 18 dobře připravených juniorů.

Staňte se partnerem Coders Lab!

Jsme otevřeni spolupráci s firmami. Chceme znát vaše aktuální potřeby a požadavky.

 • Přístup k databázi šikovných absolventů
 • Najdeme vám vhodné kandidáty
 • Zapojíme vás do výuky
 • Zorganizujeme setkání s našimi absolventy

Pomáháme motivovaným nováčkům nastartovat kariéru v IT a stát se úspěšnými specialisty.

V Coders Lab pořádáme komplexní vzdělávací bootcampy, které studenty připraví na juniorní pozice v IT firmách. Našimi kurzy prošlo již tisíce studentů a postupně jsme je vypilovali do té nejvyšší kvality. Víme, jak důležité je získat zejména praktické dovednosti. Naši lektoři jsou specialisté ve svém oboru.
11 let
na trhu
Leader
na trhu
12k+
studentů
7
zemí
250+
lektorů