Příběhy našich studentů

Naši studenti pochází z různých míst, mají různé zkušenosti z různých oborů a různá očekávání. Jedno však mají společné. Studium v Coders Lab jim pomohlo dosáhnout jejich cíle a sny.
Testerka Bára Kundrátová: Poslední měsíc kurzu už jsem měla práci v IT
20.5.2024
Na začátku mě provázely obavy z kariéry v IT, ale čas ukázal, že přihlásit se na kurz Manual Tester od Coders Lab bylo správné rozhodnutí. Mimo jiné proto, že lidé v nové práci jsou mi oporou.
Frontend Developerka Veronika Paulíková: V Coders Lab od vás po kurzu nedají ruce pryč
18.5.2024
Protože jsem máma malého dítěte, záleží mi na pracovní svobodě a flexibilitě. IT kurzy jsem sice zkoušela už dřív, ale nebylo to ono, většinou šlo jen o získání certifikátu. Až v Coders Lab se mi opravdu věnovali.
Eva Štifterová: Testuji platební bránu. Posunula jsem se a skloubila práci s dětmi
20.4.2024
10 let v jednom zaměstnání dá člověku zabrat, zvlášť když při něm musí cestovat. Došlo mi, že už dál nechci být ICT lektorka a přihlásila jsem se do kurzu Manual Tester od Coders Lab. Po jeho absolvování mi dali příležitost ve firmě GoPay.
Vojtěch Beneš: Kurz JavaScript Frontend Developer mě popostrčil zpátky k IT
15.3.2024
Když člověk s něčím sekne, neznamená to, že se k tomu nevrátí. S IT jsem měl z dřívějška již částečné zkušenosti. Chtěl jsem se v něm ale vydat trochu jiným směrem, proto padla volba na kurz JavaScript Frontend Developer od Coders Lab.
Karel Machovec: Z telekomunikací k testování software
10.3.2024
Už od začátku kariéry jsem se pohyboval kolem IT. Ale až výpověď v poslední práci mě dovedla ke kurzu Manual Tester od Coders Lab. Dnes pracuji ve firmě vyvíjející nástroj na tvorbu webů.

Aktuálně otevřené kurzy

Vyber si kurz a termín, který ti vyhovuje.
Přehled otevřených kurzů

Další témata z IT oboru

Svět IT je rozmanitý a velmi obsáhlý. Je proto důležité zaměřit se z počátku na to podstatné. Přinášíme výběr toho nejdůležitějšího, co tě v IT může potkat, nebo na co se nás zájemci o kurzy často ptají.
Nevíš jistě, který kurz je pro tebe ten pravý?
Máš pochybnosti? Udělej si test tvých silných stránek a zjisti, která cesta je pro tebe nejlepší.