Připravíme tě na konkrétní pozici v IT

Naše kurzy jsme pojmenovali podle názvů pozic, na kterou tě připraví. Nejedná se o žádné ochutnávky různých jazyků a technologií. Naše kurzy jdou přímo k cíli a udělají z tebe juniorního specialistu.
Frontend Developer Mini
Ochutnávkový kurz programování webů ZDARMA.
Manual Tester
Staň se testerem. Nauč se metodiku a nástroje testování softwaru, které ověřují, zda vše funguje tak, jak bylo zamýšleno. Tento kurz je nejrychlejší cestou, jak vstoupit do světa IT.
Automation Tester
Nauč se automatizovat testování a získej superschopnost. Absolventi tohoto kurzu umí vytvářet skripty v Javě a spouštět celé kolekce skriptů namísto ručního testování.
JavaScript Developer
Tento extenzivní kurz programování front-endu v Reactu ti umožní vytvářet interaktivní vzhled webů i mobilních aplikací. JavaScript je pomyslnou vstupní bránou do webových technologií.
Python Developer
Staň se backendovým vývojářem, programuj serverovou část webu či webové aplikace, které obsahují logiku a práci s databází. Naučíš se populární Django a staneš se plnohodnotným juniorem.
Základy datové analýzy
Poctivý úvod do analýzy dat. V kurzu se zaměřujeme na statistiku a také si projdeš celý proces Data Science od získání dat z různých zdrojů, přes jejich očištění, analýzu i vizualizaci.
Datová analýza v Pythonu
Zpracování, analýza a vizualizace dat v Pythonu. Díky Pythonu získáš super výhodu při manipulaci s daty. To co ostatní lidé řeší manuálně, budeš automatizovat, včetně získávání dat, čištění, analýzy i vizualizace.
Data Analyst
Komplexní kurz který z tebe udělá datového analytika. Obsahuje základy datové analýzy, manipuace s daty v Pythonu, pokročilá práce s SQL a databázemi. Posledním modulem je vizualizace dat v Pythonu a storytelling.
React
Tento extenzivní kurz programování front-endu v Reactu ti umožní vytvářet interaktivní vzhled webů i mobilních aplikací. JavaScript je pomyslnou vstupní bránou do webových technologií.
SQL pro datovou analýzu
Tento extenzivní kurz programování front-endu v Reactu ti umožní vytvářet interaktivní vzhled webů i mobilních aplikací. JavaScript je pomyslnou vstupní bránou do webových technologií.
Vizualizace dat v Pythonu
Tento extenzivní kurz programování front-endu v Reactu ti umožní vytvářet interaktivní vzhled webů i mobilních aplikací. JavaScript je pomyslnou vstupní bránou do webových technologií.
Java Developer
Nauč se Javu a vyvíjej mobilní aplikace, webové aplikace, firemní systémy. Najdi si práci ve stabilním prostředí. Kurz je vhodný pro úplné začátečníky.
Data Scientist
Komplexní kurz který z tebe udělá datového analytika. Obsahuje základy datové analýzy, manipuace s daty v Pythonu, pokročilá práce s SQL a databázemi. Posledním modulem je vizualizace dat v Pythonu a storytelling.

Pomáháme talentovaným lidem nastartovat kariéru v IT a stát se úspěšnými specialisty.

Pořádáme komplexní vzdělávací bootcampy, které tě připraví na juniorní pozice v IT firmách. Našimi kurzy prošlo již tisíce studentů a postupně jsme je vypilovali do té nejvyšší kvality. Víme, jak důležité je získat zejména praktické dovednosti. Naši lektoři jsou specialisté ve svém oboru.
Již 10 let efektivně vzděláváme
Vyvinuli jsme nejefektivnější způsob výuky. V intenzivních kurzech trvajících od 5 do 24 týdnů získáš dovednosti potřebné pro tvoje první zaměstnání. Nezáleží na tvých předchozích zkušenostech. Vrhni se do světa IT a rozjeď svou kariéru.
Přizpůsobíme se tvým potřebám a možnostem
Studovat můžeš přes den nebo o víkendu, v učebně nebo online. Je to na tobě. Na podporu našich mentorů a lektorů se můžeš spolehnout v průběhu celého kurzu. Pokud zjistíš, že to pro tebe není to pravé, vrátíme ti peníze za neabsolvované části kurzu.
Víme, co firmy chtějí
Výukové materiály jsme připravili podle současných potřeb firem a moderních trendů v IT. Odpovídají očekávání a nárokům na juniorní programátory. Naši lektoři pracují v oboru IT a vědí, jak tě nejlépe připravit na reálné nároky tohoto dynamického a zajímavého oboru.

Proč se přihlásit do IT kurzů?

V Česku chybí zhruba 20 000 IT specialistů a toto číslo neustále roste. Technologické firmy a e-shopy tvořily 30 % všech organizací, které během pandemie COVID dále najímaly zaměstnance.
Mnoho možností
Možnosti tvého dalšího rozvoje jsou neomezené. Jakmile jednou začneš pracovat v technologickém oboru, budeš mít spoustu příležitostí pokračovat nejen programováním nebo testováním, ale i analýzou dat, UX, řízením projektů a mnoha dalšími oblastmi.
Nadprůměrné finanční příjmy
Jednou z mnoha výhod práce v IT jsou vysoké platy. Díky nadstandardnímu příjmu rychle dosáhneš vysněné stability a budeš si užívat výsad pohodlného života.
Přátelské pracovní prostředí
V IT můžeš pracovat na dálku a využívat flexibilní pracovní dobu nebo pracovat pro více firem či zákazníků. V tomto oboru platí, že nejdůležitější jsou výsledky, a ne počet hodin, které strávíš za stolem.
Nevíš jistě, který kurz je pro tebe ten pravý?
Máš pochybnosti? Udělej si test tvých silných stránek a zjisti, která cesta je pro tebe nejlepší.

Pro koho jsou kurzy IT určeny?

Pro všechny! Důležitá je tvá motivace. Stejně jako ve všem ostatním i tady platí, že zvládnutí kurzu vyžaduje odhodlání a disciplínu. Po malých krůčcích s námi studium úžasně zvládneš!
Nepotřebuješ titul ani vysokou školu
Úspěšné absolvování našich kurzů nevyžaduje znalosti základů programování nebo zkušenosti v IT. Kurzy jsme vytvořili tak, aby je zvládnul kdokoliv.
Na věku nezáleží
Mezi našimi žáky nechybí čerství absolventi středních škol, studenti, pracující profesionálové i senioři. Ať už je tvůj věk jakýkoli, uvedeme tě do světa IT a pomůžeme ti se zorientovat.
Tvoje závazky nejsou problém
Studuješ, pracuješ, máš děti nebo jiné povinnosti? Žádný problém – kromě denní výuky je možné přihlásit se také na dálkové nebo víkendové studium. Společně najdeme formu výuky, která ti bude nejvíce vyhovovat.
11 let
na trhu
Leader
na trhu
12k+
studentů
7
zemí
250+
lektorů

Možnosti financování kurzu

Víme, že IT kurz je velký výdaj. Proto jsme připravili několik způsobů jeho financování. Vyber si ten nejvhodnější pro tebe.
Jednorázově nebo po částech
Za kurz můžeš zaplatit bankovním převodem. Platbu si můžeš rozdělit do menších plateb. Výše a počet plateb závisí na zvoleném kurzu. Platby se hradí vždy před začátkem dalšího bloku kurzu.
Splátky s úrokem 0% od Inbank
Cenu kurzu můžeš splácet od 3 měsíců do 10 let. S Inbank můžeš mít 0% úrok a v Zonky dlouhou dobu splatnosti, až 10 let. Úvěr zařídíme zdarma.
Dotace z MPSV
Úřad práce ti může pomoci s financováním kurzu a to až do výše 50.000 Kč. Nemusíš být nezaměstnantý/á. Dotace je určena pro ty, kteří si chtějí zvýšit dovednosti v digitálních oborech.
Více informací o financování

Často kladené otázky

Naše kurzy byly prověřeny mnoha úspěšnými absolventy. Za všechny výukové materiály a jejich věcnou správnost odpovídá vzdělávací oddělení Coders Lab. Naši specialisté připravují program kurzů a dohlížejí na co nejvyšší úroveň znalostí předávaných během kurzů. Každý typ kurzu má svého garanta, který má podrobné znalosti o kurzu a probírané látce.

Obsah kurzů průběžně konzultujeme také s našimi partnerskými společnostmi, abychom probíraná témata maximálně přizpůsobili poptávce zaměstnavatelů a trhu práce. Sledujeme vývoj celého IT oboru a podle toho připravujeme a rozvíjíme naše kurzy. Technologický segment se vyvíjí velmi rychle a my chceme být vždy v obraze. Na tom závisí úspěch našich absolventů.

Naše kurzy proto obsahují přesně to, co budeš potřebovat jakmile se pustíš do studia či si budeš hledat práci v IT.

On-line kurzy programování ti v první řadě dávají velkou svobodu. Dálkovým studiem ušetříš čas, který bys jinak strávil/a cestováním. Navíc můžeš absolvovat on-line kurz programování odkudkoli na světě. Vše, co potřebuješ, je počítač a připojení k internetu.

Vzdálená výuka na bootcampech Coders Lab probíhá živě s lektorem a skupinou studentů ve virtuální učebně. Pro tebe to znamená velkou podporu během výuky. V žádné fázi práce s učebními materiály nezůstaneš bez pomoci. Nejenže se můžeš průběžně ptát na otázky během výuky, ale také se můžeš obrátit na svého mentora na platformě Discord, který ti bude k dispozici v průběhu celého studia.

Přístup ke kurzu na platformě Coders Lab máš kdykoliv. Opakování materiálů nebo řešení úkolů je tak systematičtější a ty sleduješ svůj pokrok a udržíš si přehled v množství probíraného obsahu.

Práce v IT je velmi populární, zejména testování, analýza dat a programování. Intenzivní kurz (Bootcamp) je nejlepší způsob, jak se naučit nové věci, ale musí splňovat jednu velmi důležitou podmínku. Pořadatelem takového kurzu by měla být IT škola. Ta může zaručit vysokou úroveň, kvalitu studijních materiálů, aktuálnost obsahu a přítomnost mentora během celého kurzu.

Pokud tě láká práce v IT, rozhodně si vyber kurz, za kterým stojí kvalitní škola IT, třeba Coders Lab.

Jaké jsou rozdíly mezi kurzy programování?

Cítíš, že se chceš věnovat programování? Zpočátku může být obtížné se ve všem zorientovat. V Coders Lab dělíme kurzy programování do dvou kategorií - front-end a back-end. První z nich, front-end, se vyznačuje tím, že programuješ to, co se zobrazuje uživateli v jeho internetovém prohlížeči. Druhá kategorie kurzů se soustředí na tzv. back-end. Ten se sice nezobrazuje uživateli, ale obsahuje veškerou logiku rozhodování i ukládání a čtení dat z databáze.

Samotný kurz programování v různých jazycích má v celém rozsahu podobné uspořádání. Skládá se z následujících částí:

  • příprava na kurz (Prework) - samostudium před začátkem kurzu. Cílem Preworku je vyrovnat znalosti účastníků kurzu
  • výuka ve skupině s lektorem - rozdělená do tematických bloků
  • projekt a závěrečné zkoušky, které prověří znalosti získané v průběhu kurzu

Takto zjednodušeně vypadá struktura jednotlivých kurzů. Coders Lab IT Academy a námi nabízené kurzy jsou na úrovni, která odpovídá požadavkům trhu práce. Zároveň však chceme, aby byl proces učení a sledování pokroku přehledný a jednoduchý. Naše struktura kurzů to umožňuje.

Cítíš, že se chceš věnovat programování? Zpočátku může být obtížné se ve všem zorientovat. V Coders Lab dělíme kurzy programování do dvou kategorií - front-end a back-end. První z nich, front-end, se vyznačuje tím, že programuješ to, co se zobrazuje uživateli v jeho internetovém prohlížeči. Druhá kategorie kurzů se soustředí na tzv. back-end. Ten se sice nezobrazuje uživateli, ale obsahuje veškerou logiku rozhodování i ukládání a čtení dat z databáze.

Samotný kurz programování v různých jazycích má v celém rozsahu podobné uspořádání. Skládá se z následujících částí:

  • příprava na kurz (Prework) - samostudium před začátkem kurzu. Cílem Preworku je vyrovnat znalosti účastníků kurzu
  • výuka ve skupině s lektorem - rozdělená do tematických bloků
  • projekt a závěrečné zkoušky, které prověří znalosti získané v průběhu kurzu

Takto zjednodušeně vypadá struktura jednotlivých kurzů. Coders Lab IT Academy a námi nabízené kurzy jsou na úrovni, která odpovídá požadavkům trhu práce. Zároveň však chceme, aby byl proces učení a sledování pokroku přehledný a jednoduchý. Naše struktura kurzů to umožňuje.

Po kurzu ti pomůžeme najít job. Obrať se na nás!

Nejsi si jistý/á, zda kurz stačí pro vstup do světa IT? Kontaktuj nás a získáš informace o aktuální situaci na trhu.

Ptej se nás na cokoliv, např:

  • Jaké praktické dovednosti se v kurzu naučíš?
  • Které instituce a odvětví nejvíce potřebují IT specialisty?
  • Jak ti pomůžeme najít práci?
  • Jak se daří našim absolventům?