4 věci, které musíš vědět o objektově orientovaném programování (OOP)
18.3.2024
Chceš být jednou profi programátorem? Tím pádem se na kariérní cestě potkáš s tzv. objektovým programováním. Prozradíme ti, proč je důležité mu věnovat pozornost, v čem je nenahraditelné nebo ve kterých jazycích se používá.
Jak a proč se stát v roce 2024 Python Developerem?
1.11.2023
Python patří k nejvyužívanějším programovacím jazykům na světě. Po lidech, kteří s ním umí pracovat, je a nadále bude obrovská poptávka. Zvažuješ, že se staneš Python Developerem? Zjisti dále v článku, jak na to a co všechno můžeš dělat, když se Python naučíš.
Jak si vybrat programovací jazyk?
26.4.2023
Jak si vybrat ten správný programovací jazyk, když s dobrodružstvím v IT teprve začínáš? Připravili jsme ti základní informace o nejoblíbenějších programovacích jazycích a doufáme, že ti výběr usnadníme.
Jak dlouho trvá naučit se programovat?
22.4.2023
Zajímá tě, kolik času budeš muset strávit učením programování, abys mohl/a začít pracovat v oboru jako junior? Chceš vědět, jak učení programování skutečně vypadá? Vše se dozvíš v tomto článku.
Dá se naučit programování on-line?
19.4.2023
Vyučujeme programování ve virtuální třídě online. Výuka má živého lektora a mentora. Studuj odkudkoliv.
Mohu se naučit programovat úplně od nuly?
12.4.2023
Stejně jako cizí jazyky je i programování může být pro každého! Co s tím mají společného cizí jazyky? Jaké vlastnosti mohou naznačovat, že studium programování bude právě pro tebe skvělou volbou?
5 nejčastějších mýtů o výuce programování
5.4.2023
Kdo se může nebo nemůže stát programátorem? Existuje mnoho mýtů a polopravd a ne všechny se zakládají na skutečnosti. Dokazují nám to každý den naši absolventi, kterých je již více než 12 000! Jsou pro nás důkazem toho, že všechno jde, když se chce. Rozhodli jsme se vyvrátit nejčastější mylná přesvědčení o oboru IT.
Práce v IT na dálku
29.3.2023
Jak se postarat o svůj profesní komfort a naplánovat si den? Dělat práci téměř odkudkoli na světě má mnoho výhod, ale bude to od tebe vyžadovat dobrou organizaci a sebekázeň.
7 důvodů proč stojí za to se učit se programování
22.3.2023
V dnešní době jsme všichni v každodenním životě závislí na technologiích, ale jen málokdo umí číst a psát kód. I pokud ti programování stále nic neříká, věř, že existuje mnoho důvodů, proč je skvělé se ho naučit.
Jak se stát programátorem, průvodce pro začátečníky
10.3.2023
Už jsi se rozhodl/a, že budeš programátorem, a... co teď? Kde bys měl/a začít? Jak si naplánovat kariérní cestu v IT oboru? Proč bys u tohoto rozhodnutí měl/a zůstat? Pokusíme se odpovědět na všechny tvé otázky.
Co dělá backend developer?
7.3.2023
Programátoři backendu jsou v současnosti nejžádanějšími zaměstnanci v IT. V tomto článku si vysvětlíme, co vlastně dělají, jaké by měli mít vlastnosti a co se děje na pozadí webových aplikací, neboli backendu.
Nejoblíbenější programovací jazyky
2.3.2023
Vzhledem k technologickému pokroku se trendy v programování velmi dynamicky mění, i díky tomu jsou programátoři nuceni neustále zdokonalovat své znalosti a dovednosti. Pojďme se podívat, jaké jazyky aktuálně dominují technologickému sektoru.
Proč se stát programátorem?
24.2.2023
Ať už sníš o drahém autě, vlastním bytě, životě na karibské pláži, technologických novinkách, nebo jen o tom, že budeš spát do oběda a budeš svým vlastním pánem, víme, co bys měl/a dělat!

Aktuálně otevřené kurzy

Vyber si kurz a termín, který ti vyhovuje.
Přehled otevřených kurzů

Další témata z IT oboru

Svět IT je rozmanitý a velmi obsáhlý. Je proto důležité zaměřit se z počátku na to podstatné. Přinášíme výběr toho nejdůležitějšího, co tě v IT může potkat, nebo na co se nás zájemci o kurzy často ptají.
Nevíš jistě, který kurz je pro tebe ten pravý?
Máš pochybnosti? Udělej si test tvých silných stránek a zjisti, která cesta je pro tebe nejlepší.