Pomáháme talentovaným lidem nastartovat kariéru v IT a stát se úspěšnými specialisty.

Pořádáme komplexní vzdělávací bootcampy, které tě připraví na juniorní pozice v IT firmách. Našimi kurzy prošlo již tisíce studentů a postupně jsme je vypilovali do té nejvyšší kvality. Víme, jak důležité je získat zejména praktické dovednosti. Naši lektoři jsou specialisté ve svém oboru.
Veronika Paulíková
CodersLab a ich tím je to najlepšie, čo ma mohlo stretnúť. Od prvej komunikácie až po pomoc s prihlásením na kurz, komunikáciou počas kurzu a ústretovosťou. Vážim si to a ďakujem. Zahájila som polročný kurz FE developer(víkenodový) a som veľmi spokojná s kvalitou materiálov, cvičení, spracovaní tém, priebehu celého kurzu, tak i s lektormi a kolegami s CL. Na začiatku kurzu si bolo treba naštudovat v samostudiu základy, na ktoré sme postupne nabaľovali ďalšie a ďalšie informácie. Atmosféra počas online prednášok bola príjemná, priateľská a človek sa nemusel báť opýtať sa na vec, čomu nerozumie. Lektor rád a ochotne vysvetlil, poradil a konzultoval nielen počas prednášky, ale i v iné dni, kedy sme sa mohli na nich obrátiť s problémom či dotazom. Samozrejme ako každý kurz ani tu sa človek neobišiel bez studia a fakt si bolo potreba nad to sadnúť a učiť sa :) Cvičenia a úlohy boli svieže a moderné s tým, že obsiahlejšie projekty sa dali zaradiť už do portfolia. Pokud uvažujete či do toho íst s CL - tak ANO! Doporučujem. Už včera bolo neskoro :)
K
Kristýna Dadáková
Absolovala jsem zde kurz Python Data Analyst. Celému týmu Coders Lab děkuji za tento zážitek. Naučila jsem se spoustu nových a hlavně v praxi využitelných věcí a tento kurz vnímám jako velký přínos pro moji budoucnost. Celá organizace kurzu, komunikace, přístup, náplň kurzu, prostředí LMS a lekce s mentorkou byly skvělé a nemám jedinou výhradu :) Opravdu super parta lidí.
P
Petra Nociarová
Kurz bol perfektný, ako úplny nováčik som dostala jasný a stručný prehľad z oblasti manuálneho testovania... ďakujem školiteľovi a celému CodersLab.
Kateřina Vlasáková
Absolvovala jsem u CodersLab kurz Manual Tester (večerní lekce) a byla jsem velmi spokojená. Před kurzem jsem si prošla prezentace "Prework", které se zabývaly webovými aplikacemi, databázemi a certifikátem ISTQB. Všechny prezentace v kurzu jsou v angličtině, ale není problém si je nechat v prohlížeči automaticky přeložit. Pak jsem měla samotný kurz (v češtině), který probíhal online s lektorem ve skupině. Lektoři jsou zkušení lidé z oboru a udržují přátelskou atmosféru, můžete se jich na cokoliv zeptat během lekce i po ní. Během kurzu se probírají kapitoly přímo na certifikát ISTQB, který si pak člověk může nechat zprostředkovat v rámci kurzu. Na konci kapitol jsou otázky k procvičení a mock testy, které může člověk očekávat při zkoušce ISTQB. Kromě těchto lekcí se dále člověk učí na praktických příkladech reportovat bugy v Jiře, pracovat s API v Postmanovi, učí se jazyk SQL, učí se psát testovací případy, jak probíhá agilní vývoj atd. Člověk má možnost si to sám vyzkoušet, což je velké plus. Po kurzu jsem dostala certifikát z kurzu a absolvovala ještě kariérní workshop online, kde jsem se dozvěděla informace o náboru, pohovorech, o jakou mzdu si mohu říct, jak napsat životopis, co napsat na LinkedIn atd. Životopis i LinkedIn mi pak i zkontrolovali. Je možnost si i vyzkoušet pohovor nanečisto v češtině i angličtině. Pak dostanete další materiály navíc k prostudování. Aktuálně mi nabídli i pomoc s hledáním nového zaměstnání, čehož si velmi vážím, protože pro nováčky bez praxe je to dnes těžké. Vřele doporučuji!
P
Petr Friede
Profesionální přístup, ochota vše srozumitelně vysvětlit. Snaha najít řešení.
Richard Pešek
Děkuji CodersLab za poskytnutí kvalitního odrazového můstku. Jste Top.
Daniela Jurašíková
Dobrý den, ráda bych poděkovala Coders Lab za jejich služby a to konkrétně za kurz Testera softwarových aplikací. Od počátku výborná komunikace, zájem ze strany Coders Lab, materiály ke studiu před začátkem kurzu, v průběhu kurzu velké množství materiálů a samotný průběh kurzu byl profesionální a nabitý informacemi a zkušenostmi z praxe, jelikož sami lektoři dlouhá léta v oboru pracují. Komunikace byla po celou dobu přátelská a mohla jsem se kdykoliv na ně obrátit s dotazem. Coders Lab jsem si vybrala, protože působí už 10 let v Polsku, kde je IT na velmi dobré úrovni a zároveň jsem si před výběrem prošla několika zdarma webináři a Coders Lab na mě zapůsobil nejvíce.

Hodnocení Coders Lab mezinárodně

Coders Lab působí v celé řadě dalších zemí Evropy. Podívejte se jak náš vzdělávací koncept hodnotí studenti z jiných zemí.
Jaká kariéra v IT je pro tebe nejvhodnější?
Udělej si krátký talentový test a zjisti, pro jaké specializace máš nejlepší předpoklady.