Inspirace a zkušenosti pro tvůj vstup do světa IT

Svět IT je rozmanitý a velmi obsáhlý. Je proto důležité zaměřit se z počátku na to podstatné. Přinášíme výběr toho nejdůležitějšího, co tě v IT může potkat, nebo na co se nás často ptáte.
Práce v IT na dálku
29.3.2023
Jak se postarat o svůj profesní komfort a naplánovat si den? Dělat práci téměř odkudkoli na světě má mnoho výhod, ale bude to od tebe vyžadovat dobrou organizaci a sebekázeň.
7 důvodů proč stojí za to se učit se programování
22.3.2023
V dnešní době jsme všichni v každodenním životě závislí na technologiích, ale jen málokdo umí číst a psát kód. I pokud ti programování stále nic neříká, věř, že existuje mnoho důvodů, proč je skvělé se ho naučit.
Jak se stát programátorem, průvodce pro začátečníky
10.3.2023
Už jsi se rozhodl/a, že budeš programátorem, a... co teď? Kde bys měl/a začít? Jak si naplánovat kariérní cestu v IT oboru? Proč bys u tohoto rozhodnutí měl/a zůstat? Pokusíme se odpovědět na všechny tvé otázky.
Co tě čeká jako juniora a na co se soustředit?
7.3.2023
IT je jedním z nejrychleji rostoucích odvětví na světě. Jen v Čechách a na Slovensku chybí kolem 30.000 IT specialistů.
Co dělá backend developer?
7.3.2023
Programátoři backendu jsou v současnosti nejžádanějšími zaměstnanci v IT. V tomto článku si vysvětlíme, co vlastně dělají, jaké by měli mít vlastnosti a co se děje na pozadí webových aplikací, neboli backendu.
Nejoblíbenější programovací jazyky
2.3.2023
Vzhledem k technologickému pokroku se trendy v programování velmi dynamicky mění, i díky tomu jsou programátoři nuceni neustále zdokonalovat své znalosti a dovednosti. Pojďme se podívat, jaké jazyky aktuálně dominují technologickému sektoru.
Proč se stát programátorem?
24.2.2023
Ať už sníš o drahém autě, vlastním bytě, životě na karibské pláži, technologických novinkách, nebo jen o tom, že budeš spát do oběda a budeš svým vlastním pánem, víme, co bys měl/a dělat!

Další témata z IT oboru

Svět IT je rozmanitý a velmi obsáhlý. Je proto důležité zaměřit se z počátku na to podstatné. Přinášíme výběr toho nejdůležitějšího, co tě v IT může potkat, nebo na co se nás zájemci o kurzy často ptají.
Novinky do e-mailu

Přitahuje tě IT, přemýšlíš jestli je to pro tebe pravé a na co se zaměřit? Máme pro tebe informace, které ti pomohou.

  • Akční nabídky z Coders Lab
  • Pozvánky na zajímavé webináře
  • Pracovní příležitosti v IT
  • Novinky o dostupných IT kurzech