Webináře a podcasty

Chceme ti ukázat, jak to v IT oboru funguje. Diskutujeme se zajímavými lidmi a dáváme prostor různým profesím. Naši hosté si prošli podobnou cestou do IT jaká může čekat i tebe.
Host: Nikol Janovská | 18.4.2024
Zatoč s vnitřním sabotérem a získej DREAM JOB!
Cítíš naplnění v současné práci? Připadá ti smysluplné to co v práci děláš a čím také trávíš většinu svého času? Bojíš se případné změny? V tomto seberozvojovém webináři s Nikol Janovskou jsme si povídali o tom, proč se tak často nemůžeme hnout z místa a co tím přicházíme.
Host: Veronika Blížkovská | 4.2.2024
Analytička Veronika: Zakázky nehledám. Zakázky si hledají mě.
Datová analytička Veronika Blížkovská se, v tomto díle podcastu IT pokec, podělila o své zkušenosti s datovou analýzou, prací na volné noze, o tom jak si získává zakázky i o svých projektech. Nech se inspirovat.
Host: Vojta Jína | 1.1.2024
Umělá inteligence: Hrozba nebo příležitost?
Hostem tohoto podcastu Coders Lab byl Vojta Jína, který za svou dosavadní 13ti letou krátkou v IT prošel Googlem, kde se významně podílel na vývoji javasriptového frameworku Angular a nyní pracuje v americkém Cupertinu přímo pro Apple.
Host: Jan Tezner | 11.10.2023
Kariéra Python backend developera. Je to pro tebe to pravé?
Backend developer programuje tu část aplikace, která je umístěna na serveru. Webinář o tom jak se backend vyvíjí. Co musí umět, jak přemýšlí, co dělá a jaké nástroje používá backend developer?
Host: Martin Ptáček | 21.9.2023
Praktický webinář o Pythonu: Získej superschopnosti v analýze dat
Python je skvělý programovací jazyk na práci s libovolnými daty. Je snadné s ním začít. Výsledky jsou vidět poměrně rychle. Díky Pythonu budeš umět získávat data z libovolného datového zdroje, přizpůsobit a upravit jejich strukturu, provádět analýzu i grafy a vizualizace. Pokud již máš skript na zpracování dat, můžeš jej spouštět pravidelně a automatizovat si opakované činnosti (např. přípravu dat pro reporty apod.).
Host: Miroslav Volovec | 18.8.2023
React prakticky. Naprogramujeme společně aplikaci za 60 minut.
Na tomto webináři společně naprogramujeme aplikaci zobrazující kurzy měn v reálném čase. Ukážeme si krok za krokem, jak taková aplikace vzniká, jak developer přemýšlí a co musí vyřešit, aby dobře fungovala.
Host: Miroslav Volovec | 11.7.2023
Kariéra frontend developera. Je to pro tebe to pravé?
Frontend developer programuje viditelnou část webových a mobilních aplikací. Webinář o tom jak se frontend vyvíjí. Co musí umět, jak přemýšlí, co dělá a jaké nástroje používá frontend developer?
Host: Štefan Drotár | 10.6.2023
Praktický webinář: Tester hledá chyby
Konkrétní ukázky z praxe testera. Hledali jsme chyby v existujících webových službách, které možná využíváš i ty. Víš, že každá úspěšná webová aplikace musí být výsledkem důkladně otestována?
Host: Kateřina Michalitschke | 5.6.2023
Motivační webinář: Je testování pro tebe to pravé?
Mise testera je nepustit žádnou chybu! Sedí to k tobě? Podívej se na náš webinář a zjisti, zda je to vhodná cesta pro tebe.
Nepropásni nové webináře

Přitahuje tě IT, přemýšlíš jestli je to pro tebe pravé a na co se zaměřit? Máme pro tebe informace, které ti pomohou.

  • Akční nabídky z Coders Lab
  • Pozvánky na zajímavé webináře
  • Pracovní příležitosti v IT
  • Novinky o dostupných IT kurzech