Career Lab: Vše podstatné pro úspěšné získání práce

Není jednoduché vyrazit na první pohovory, zvlášt pokud s hledáním práce začínáš, nebo máš za sebou sérii neúspěšných pokusů. Program Career Lab je součástí našich kurzů a zaměřuje se na odstranění nedostatků v komunikaci a tvé prezentaci. Vyzkoušíš si pohovor nanečisto a získáš doporučení a zpětnou vazbu.
Kariérní konzultace zdarma
Pomoc, podpora a motivace, když ji potřebuješ. Obvykle řešíme nejvhodnějším směřování tvé kariéry a další praktické kroky, překonávání překážek a pochybností. Konzultaci si domluv zde.
Kariérní „job-hunting“ workshop
Na co se připravit, na co si dát pozor a čemu se vyvarovat? Tříhodinový skupinový workshop vedený HR specialistou z Coders Lab zaměřený na tipy a triky při hledání práce.
Doporučíme tě do partnerských firem
Doporučíme tě do firem, které s námi spolupracují. Získáš tak do začátku pohovory ve skvělých firmách v IT oboru.
Pohovor nanečisto
Těžko na cvičišti, lehko v boji. Praktický trénink pohovoru s naším HR specialistou ti dá zpětnou vazbu, připraví tě na první pohovory a dodá ti sebevědomí. Můžeš jej absolvovat i v angličtině.
Odborný pohovor s mentorem
Odborný pohovor s mentorem našich kurzů. Připravíme tě na tvé budoucí technické pohovory a pomůžeme ti zvýšit svou atraktivitu pro zaměstnavatele. Získáš jistotu a sebedůvěru, které potřebuješ k úspěchu ve světě IT.
Každý týden nové nabídky práce
Práci v IT? Máme. A ty můžeš mít taky. S námi budeš moci sledovat kde na tebe už čekají a kam se můžeš přihlásit. Všechny pozice pečlivě vybíráme tak, aby ti zaručily profesní růst.
Brilantní životopis pro úspěch v nejlepších firmách
Životopis, se kterým zazáříš. Moderní design, interaktivní doporučení nejvhodnějšího znění a komentář od nás. Zdarma online editor EnhanCV.com pro naše studenty.
Vyladění CV, LinkedIn a portfolia
Cílem životopisu je zaujmout personalisty na první pohled! Vylepšíme tvoji prezentaci a životopis, motivačního dopis i profil na LinkedIn, odstraníme nedostatky.
Po kurzu ti pomůžeme najít job. Obrať se na nás!

Nejsi si jistý/á, zda kurz stačí pro vstup do světa IT? Kontaktuj nás a získáš informace o aktuální situaci na trhu.

Ptej se nás na cokoliv, např:

  • Jaké praktické dovednosti se v kurzu naučíš?
  • Které instituce a odvětví nejvíce potřebují IT specialisty?
  • Jak ti pomůžeme najít práci?
  • Jak se daří našim absolventům?